Współpraca

Makijaż permanentny jest działem kosmetologii estetycznej coraz bardziej poszukiwanym i oczekiwanym .Kłopot polega na tym, że nie zawsze jest dostępny w wersji bezpiecznej i sprawdzonej dla Klienta. Zakup profesjonalnego sprzętu ,wyposażenia i odbycie fachowych szkoleń jest drogie. Ale najtrudniejsze jest zdobycie odpowiedniego doświadczenia ,gwarantującego bezpieczeństwo i jakość zabiegów dla Klientów salonu

Zapraszam do współpracy właścicieli salonów


Jestem dyplomowaną stylistką makijażu permanentnego, z wieloletnim doświadczeniem oraz własnym salonem kosmetycznym w Nowym Sączu.
Moja oferta to wyjście naprzeciw oczekiwaniom potencjalnych Klientów salonów , w pobliżu Nowego Sącza ,którze chciałyby  mieć w swojej ofercie profesjonalne aplikacje makijażu permanentnego, wykonywane u nich w salonie.
Przyjeżdżam z własnym sprzętem w dzień, na który właściciel salonu wcześniej przyjmuje zapisy. Istnieje możliwość połączenia zabiegów z innym poszukiwanym zabiegiem tj.np profesjonalne przedłużanie włosów różnymi metodami.
Korzyści dla salonu współpracującego
- podniesienie prestiżu salonu 
- wprowadzenie ekskluzywnej usługi bez żadnych kosztów
- zamieszczenie danych salonu na stronie internetowej www.oazapiekna.eu, jako punktu, w którym   można w danej miejscowości wykonać makijaż permanentny
-zamieszczenie informacji na firmowym fanepag’u na  facebooku , z 1-2 wpisami promującymi salon współpracujący
- poszerzenie grona klientów , którzy odwiedzą salon korzystając z możliwości wykonania   zabiegu
- prowizjię dla salonu z każdego przeprowadzonego zabiegu