Kreska górna i dolna

Makijaż permanentny » Makijaż permanentny -okolice oczu >>> » Kreska górna i dolna

Dzięki nowym technikom,  makijaż permanentny daje możliwość ,by stworzyć efekt zagęszczenia rzęs oraz efekt 3D.

Kreski na powiekach są bardzo kobiece, wygodne i można je polecić każdej kobiecie-u każdej pani i w każdym wieku będą wyglądać świetnie, dając efekt głębi  spojrzenia w różnych sytuacjach -po przebudzeniu, na basenie,w saunie...makijaż trwały gwarantuje ,że się nie rozmyje .

Kreski na powiekach górnych robione są wzdłuż lini rzęs lub/oraz pomiędzy rzęsami .Kreski powinny lekko wychodzić w górę, przy zewnętrznym kąciku oka.

Przy starannym i precyzyjnym wykonaniu kresek na powiekach , możemy uzyskać efekt liftingu, uniesienia zewnętrznych stron oka oraz nadać im bardzo intrygującego wyglądu.

Polecam kreski w czerni, ciemnym brązie, szarościach, szmaragdzie oraz w granacie. Rysuję również kreski podwójne, w przeróżnych opcjach kolorystycznych oraz kreskę górną z przedłużeniem ,aby oko było bardziej zalotne.

Z mojego doświadczenia wynika  ,że górna kreska powinna być zawsze trochę mocniejsza od dolnej, bo daje to efekt bardziej gęstych rzęs na górnej powiece .

Kreski na powiekach wykonywane sa w obrębie oka , dlatego nie ma tu miejsca na eksperymenty! Aplikacjamusi być wykonana precyzyjnie ,dobrym sprzętem i przy użyciu hipoalergicznych barwników.

Doświadcznie lingerystki powinno być jednak jednym z najważniejszych kryteriów wyboru salonu ,w którym chcemy wykonać kreski na powiekach.

Aplikacja zblizona do kreski na oku  ,to permanentne zagęszczanie rzęs .